Plaukų priežiūros rinkinys Rica Urban Detox Shampo & Conditioner 250x250ml

SKU | 802151540094

13.50 11.48

Rica Urban Detox plaukų priežiūros rinkinys plaukams puiki ir praktiška dovana draugui ar šeimos nariui!

Turime

Valantis plaukų šampūnas Rica Urban Detox Shampoo 250ml tai puiki kasdieninio naudojimo priemonė, neleidžianti plaukams prarasti drėgmės. Šis lengvas, valantis šampūnas leidžia mėgautis švarių ir gaivių plaukų efektu. Sudėtyje esantys keramidai tai regeneruojančios medžiagos, išskiriamos iš augalų. Keramidų kompleksas yra būtinas ląstelių membranų komponentas, kuris turi atstatomąjį, stiprinamąjį ir drėkinamąjį poveikį, stiprina plauko kamieną, mažina plaukų galiukų skilinėjimą, suteikia plaukams blizgesio. Keramidai ne tik saugo plaukus, bet ir prasiskverbia į juos padėdami atstatyti prarastus natūralius plaukų keramidus.  Šio šampūno sudėtis papildyta rozmarinų ir mėtų eteriniais aliejais, kurie pasižymi stipriu stimuliuojančiu poveikiu, skatinančiu plaukų augimą. Šie ingredientai plaukus papildo maistinėmis medžiagomis bei padeda kovoti su galvos odos uždegimais, kurie dažnai sukelia plaukų slinkimą. Rozmarinų eterinis aliejus padeda išvengti nuplikimo, lėtina plaukų žilimą ir gali būti naudojamas pleiskanoms šalinti ir sausai galvos odai prižiūrėti.

Naudojimas. Naudokite ant šlapių plaukų, švelniai įmasažuokite ir švariai nuplaukite vandeniu. Esant poreikiui procedūrą pakartokite. Tinka kasdieninei plaukų priežiūrai

Rica Urban Detox Conditioner 250ml tai lengvas, valantis kondicionierius plaukams leidžia mėgautis švarių ir gaivių plaukų efektu. Sudėtyje esantys keramidai tai regeneruojančios medžiagos, išskiriamos iš augalų. Keramidų kompleksas yra būtinas ląstelių membranų komponentas, kuris turi atstatomąjį, stiprinamąjį ir drėkinamąjį poveikį, stiprina plauko kamieną, mažina plaukų galiukų skilinėjimą, suteikia plaukams blizgesio. Keramidai ne tik saugo plaukus, bet ir prasiskverbia į juos padėdami atstatyti prarastus natūralius plaukų keramidus. Šio kondicionieriaus sudėtis papildyta rozmarinų ir mėtų eteriniais aliejais, kurie pasižymi stipriu stimuliuojančiu poveikiu, skatinančiu plaukų augimą. 

Naudojimas. Užtepkite plaukų kondicionierių ant sausų, šampūnu išplautų plaukų. Palaikykite 1-3 min. ir kruopščiai išskalaukite vandeniu.

Plaukų tipas