1. Plaukų ir galvos odos problemos. Kaip joms užkirsti kelią?

  Ar jus vargina pleiskanojanti, sausa ir jautri galvos oda? Vos išplovus plaukus, vakare jie vėl būna susiriebalavę? Po galvos plovimo vonioje lieka vis daugiau plaukų? Šioms ir kitoms problemos užsitęsus, pirmiausiai bėgame į parduotuves ar vaistines ieškoti „pirmos pagalbos“. Tačiau ne visada nusiperkame tinkamas priemones ir nusiviliame, kai nesulaukiame norimo rezultato. Tada kaltiname priemones, esą jos neveiksmingos, nepadeda ir t.t. Kartais beieškant stebuklingų priemonių, problemos užsitęsia ir galvos bei plaukų būklė dar pablogėja. Tada problemos būna kur kas gilesnės ir mums reikia rimtesnės pagalbos. Esant visai beviltiškai situacijai, kreipiamės į specialistus - odos gydytojus ar trichologus, kurie padaro tam tikrus tyrimus, nustato diagnozę ir paskiria gydymą. Bet daugelis iš mūsų nežino, kad yra puiki galimybė profilaktiškai išsitirti savo galvos odos bei plaukų būklę ir užkirsti kelią įvairioms problemoms atsirasti bei išsiaiškinti jau esamas problemas nemokant didelių pinigų ir nelaukiant eilėse pas gydytojus.

  Skaityti daugiau
 2. Plaukai po skrybėle, kaip juos išlaikyti gražius?

  Vėlyvą rudenį, atšalus orams ir vasarą, kai saulės spinduliai pradeda kandžiotis dažniau ir kaitriau, kuo skubiau savo spintose ieškome galvos apdangalų. Žiemą didžiausią pavojų mums kelia šaltis, vėjas, krituliai, o vasarą mūsų plaukams labiausiai kenkia UV spinduliai. Net jei dėl įvarių priežasčių labai nemėgstame dėvėti kepurių ar skrybėlių, tačiau privalome saugoti savo sveikatą ir plaukus nuo išorinių kenksmingų veiksnių. Kepurių ir skrybėlių pasirinkimas šiuo metu yra be galo didelis. Tačiau dažniausiai moterys vengia dėvėti šiuos apdangalus, nes po jais labai sunku išlaikyti gražią šukuoseną ir tvarkingus plaukus, bet tai tikrai įmanoma.
  Skaityti daugiau
 3. Grožio triukas: kas padės greičiau atsiauginti nukirptus plaukus?


  Merginos nuolat nori pokyčių. Kartais užtenka vieno žvilgsnio į suskilinėjusius plaukų galiukus ir tu jau žygiuoji į kirpyklą trokšdama ekstremalių permainų.

  Tačiau kartais tie pokyčiai tik dar labiau nuliūdina: plaukų stilistas vėl per daug iškarpė ar be gailesčio nurėžė kasas iki ausų. Todėl jeigu ir tu dėl dažno plaukų kirpimo „įstojai“ į svajojančių apie ilgus plaukus gretas, šie patarimai - kaip tik tau! Jie padės kantriai, bet užtikrintai užsiauginti ilgas kasas.

  Skaityti daugiau
 4. Kaip padėti sausiems, pažeistiems plaukams?

   

  Tikriausiai sutiksite, kad gražūs, išpuoselėti plaukai puošia kiekvieną moterį. Tačiau kartais plaukai praranda žvilgesį, tampa sunkiai iššukuojami, pradeda skilinėti galiukai, atrodo, kad plaukas tapo šiaudinis. Visa tai byloja, kad plaukai išsausėjo. Yra begalė priežasčių, dėl ko jie gali sausėti: paveldėti genai, oro sąlygų ar klimato kaita, stresas, netinkamas maitinmasis (plaukų modeliavimas karštomis žnyplėmis ar džiovinimas džiovintuvais). Daugelis specialistų pabrėžia, kad dažniausiai pasitaikančios priežastys dėl kurių plaukas praranda gyvybingumą, yra blogi modeliavimo įgūdžiai ir netinkamas plaukų priežiūros priemonių pasirinkimas.

  Skaityti daugiau
 5. Kaip apsaugoti savo plaukus vasaros metu?

  Atšilus orams, norisi kuo daugiau laiko praleisti gamtoje, mėgautis saulės spinduliais, šiltu vėju. Atostogas dažniausiai renkamės šiltuose kraštuose, kur daugiau saulės ir karščio. Visa tai mus veikia teigiamai, gauname daugiau vitamino D, kuris svarbus ne tik dėl geresnės savijautos, bet ir dėl puikios nuotaikos. Tačiau visi šie malonumai turi ir neigiamų aspektų. Saulės spinduliai ne tik labai pavojingi Jūsų odai, bet ir plaukams. Todėl šiuo metu svarbu tinkamai jais pasirūpinti, kad saulė ir vėjas kuo mažiau pažeistų plaukus ir galėtume jais džiaugtis visus metus.

  Skaityti daugiau
 6. Palmių aliejus – gamtos dovana Jūsų plaukams

  Vis plačiau kalbama apie natūralią kosmetiką ir jos naudą mūsų odai ir plaukams. Plaukų priemonėms skiriame labai daug dėmesio, nes gražūs, išpuoselėti plaukai suteikia daugiau pasitikėjimo savimi. Išbandome įvairiausių priemonių, kol galiausiai surandame mums labiausiai tinkančias. Vertėtų atkreipti dėmesį, kokios šių priemonių sudedamosios dalys. Svarbu, kad jos būtų kuo natūralesnės. Plaukų priežiūros priemonių serija „SERI Natural Line Revitalizing Hair Palm“ yra labai vertinga savo sudedamosiomis dalimis, kurios yra natūralios ir tikrai tiks norinčioms turėti stiprius bei sveikus plaukus.

  Skaityti daugiau
 7. Purių plaukų paslaptis

  Purių plaukų paslaptis

  Sveiki, žvilgantys ir purūs plaukai tikrai puošia moterį. Vis ieškome priemonių, padedančių ilgiau išlaikyti tvarkingą bei gražią šukuoseną, stengiamės, kad plaukai visada atrodytų, kaip iš kirpyklos, tačiau dažnai mus erzina greitai susiriebaluojantys ir sukrentantys plaukai. Ypatingai ši problema tampa aktuali karštuoju metų laiku. Šampūnų bei įvairiausių modeliavimo priemonių pasirinkimas, norinčioms turėti purius bei sveikus plaukus yra be galo didelis. Kaip nepasimesti tokioje pasiūlos gausoje?

  Skaityti daugiau
 8. Visada madingos ir žavingos garbanos!

  Gražios garbanos niekada neišeina iš mados, jos sukuria romantišką įvaizdį, tinka kasdieniniam mūsų įvaizdžiui ir išskirtinėmis progoms. Tikriausiai dauguma esame bandę įvairiais būdais pasidaryti garbanas namų sąlygomis. Tai nėra lengva užduotis, reikia nemažai praktikos, atitinkamų plaukų modeliavimo priemonių ir prietaisų. Naudodamos tinkamas priemones ir turėdamos praktikos, tikrai galime namų sąlygomis susikurti „holivudines garbanas“. 

  Skaityti daugiau
 9. Džiovintuvo įtaka plaukams

  Šiuolaikinė moteris tikriausiai neįsivaizduoja savo kasdienybės be kai kurių įvaizdį puoselėjančių priemonių. Vienos tokių yra skirtos puoselėti mūsų plaukų grožį. Norint kiekvieną dieną turėti nepriekaištingą bei gražią šukuoseną, prireikia nemažai laiko. O greitas gyvenimo tempas deja, verčia rinktis ne visada mūsų plaukams naudingas priemones.

  Skaityti daugiau
 10. Kaip natūraliai sustiprinti plaukus bei sustabdyti jų slinkimą?

  Turbūt visos sutiksite, kad sveiki ir tvarkingi plaukai yra vienas iš svarbiausių moteriškumo simbolių. Tačiau dažnai juos aliname formavimo priemonėmis, dažymu, nesaugome nuo išorinių aplinkos veiksnių. Dėl šių priežasčių plaukai silpnėja, o neretai ir pradeda slinkti. Dažniausiai problema prasideda tada, kai suplonėja plauko struktūra ir jis praranda stiprumą. Jeigu pastebime, kad plaukų slenka daugiau, nei įprastai, į tai nereikėtų numoti ranka. Plaukų slinkimo priežasčių yra labai daug. Tai gali būti jau minėti išoriniai veiksniai, įvairios dietos, stresas, metų laikų kaita bei įvairūs hormonų svyravimai. Slinkimui įtakos turi ir gyvenimo būdas, ypač – žalingi įpročiai. Tačiau yra nemažai priemonių, padedančių užkirsti kelią plaukų slinkimui ar jį sumažinti.

  Skaityti daugiau
Page