Pusiau permanentiniai dažai barzdai ir ūsams Farcom Professional ARREN Men’s Grooming Beard & Moustache Color Cream Kit 60mlx70ml

Kodas: 520266315043

15.80

Šiais laikais madų topuose vyrauja barzdos. Vis daugiau vyrų augina barzdas ir jas puoselėja, lankosi specialiuose Barberiuose, kur meistrai jas profesionaliai suformuoja. Vyrai nori kuo ilgiau išlikti jaunatviški, atranda įvairiausių barzdoms formuoti skirtų priemonių, o pati naujausia mados tendencija yra barzdos ir ūsų dažai vyrams. Farcom Professional siūlo išbandyti visišką topų topą – ARREN Men’s Grooming Beard & Moustache Color Cream Kit 60mlx70ml rinkinį barzdai ir ūsams dažyti. Rinkinį sudaro tamsiai pilkos spalvos dažai barzdai ir ūsams 60 ml, spalvos aktyvatorius 3% 70 ml ir dvi poros vienkartinių pirštinių, bei naudojimo instrukcija. Tamsiai pilka spalva yra artimiausia barzdos spalvai, kad po dažymo rezultatas būtų kuo natūralesnis. Dažai yra pusiau permanentiniai, todėl laikui bėgant spalva nusiplauna ir neįpareigoja barzdos dažyti kiekvieną mėnesį. Su šiais dažais barzdą ir ūsus nudažysite labai greitai, per 5-10 minučių, o naudojimas itin paprastas. Norint ryškesnio rezultato, rekomenduojama dažus palaikyti šiek tiek ilgiau.

Naudojimas. 1.Uždenkite pečius rankšluosčiu, kad apsaugoti rūbus nuo išsitepimo dažais. Dažymo proceso metu mūvėkite vienkartines pirštines. 2. Išspauskite reikiamą dažų kiekį ir oksidantą į tuščią plastikinį dažymo indą. Dažus sumaišykite santykiu 1:1, gerai išmaišykite juos šepetėlio pagalba, tol kol masė taps vientisos tekstūros ir dažai bus paruošti tepti.3. Uždėkite dažus ant šukų šepetėliu, tada šukomis braukite per barzdą ar ūsus, kol dažai tolygiai padengs plaukus. Palikite veikti 5-10 min. priklausomai kokio spalvos tamsumo norite. 4. Pasibaigus dažų išlaikymo laikui, kruopščiai išskalaukite dažus vandeniu, kol pradės bėgti švarus vanduo. Tada ištrinkite barzdą arba ūsus šampūnu, dar kartą nuskalaukite. Atsargumo įspėjimai. Saugoti nuo vaikų. Naudoti, tik pagal paskirtį. Vengti patekimo į akis. Nenuryti. Laikykite vėsioje ir sausoje vietoje. Nuosekliai laikykitės produkto naudojimo instrukcijos nurodymų.

Pirkite šį produktą ir gaukite 53 Kurybos Eurus (-ų).

ARREN Men’s Grooming Beard & Moustache Color Cream Kit 60mlx70ml pusiau permanentiniai ūsų ir barzdos dažai, todėl laikui bėgant spalva nusiplauna ir neįpareigoja barzdos dažyti kiekvieną mėnesį. Su šiais dažais barzdą ir ūsus nudažysite labai greitai, per 5-10 minučių, o naudojimas itin paprastas. Norint ryškesnio rezultato, rekomenduojama dažus palaikyti šiek tiek ilgiau.

Turime